ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΝΟΕΜΒΡΗΣ 2018

 

 

 

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 8/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11-12

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΚΑΦΕΝΕΙΟ

0 - 6

8-9

RECITAL

ΦΛΟΥΡΗΣ

7 - 3

10-11

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

3 - 8

 

ΡΕΠΟ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 15/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

ΚΑΦΕΝΕΙΟ

ΟΛΥΜΠΟΣ

3 - 0 α.α

8 - 9

ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

1 - 3

 

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΡΕΠΟ

 

10 - 11

ΦΛΟΥΡΗΣ

ΒΕΤ ΕΡΓΟ

3 - 0 α.α

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΔΕΥΤΕΡΑ 22/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΟΛΥΜΠΟΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΒΕΤ ΕΡΓΟ

RECITAL

7 - 4

 

ΡΕΠΟ

ΚΑΦΕΝΕΙΟ

 

8 - 9

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΦΛΟΥΡΗΣ

3 - 0 α.α

10 - 11

ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

3 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ  29/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

ΚΑΦΕΝΕΙΟ

ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ

7 - 0

8 - 9

RECITAL

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

7 - 3

 

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΡΕΠΟ

 

11 - 12

ΒΕΤ ΕΡΓΟ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΦΛΟΥΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 5/11 ΕΩΣ ΚΥ 11/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΦΛΟΥΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

2 - 5

10 - 11

RECITAL

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

5 - 8

8 - 9

ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

7 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ  12/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΡΕΠΟ

 

9 - 10

ΚΑΦΕΝΕΙΟ

ΦΛΟΥΡΗΣ

10 - 5

8 - 9

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΒΕΤ ΕΡΓΟ

3 - 7

10 - 11

ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

RECITAL

7 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 19/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

RECITAL

ΚΑΦΕΝΕΙΟ

3 - 9

9 - 10

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΦΛΟΥΡΗΣ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΒΕΤ ΕΡΓΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

5 - 5

 

ΡΕΠΟ

ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ

 

10 - 11

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΑΝΑΒΟΛΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 26/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΑΦΕΝΕΙΟ

ΒΕΤ ΕΡΓΟ

8 - 2

8 - 9

ΟΛΥΜΠΟΣ

RECITAL

0 - 3 α.α

11 - 12

ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

 

ΦΛΟΥΡΗΣ

ΡΕΠΟ

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 3/12 ΕΩΣ ΚΥ 9/12

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΚΑΦΕΝΕΙΟ

ΔΕ 3/12

9 - 10

ΒΕΤ ΕΡΓΟ

ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ

ΔΕ 3/12

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 10/12

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

 

10 - 11

ΒΕΤ ΕΡΓΟ

ΟΛΥΜΠΟΣ

3 - 0 α.α

 

ΡΕΠΟ

RECITAL

 

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΑΦΕΝΕΙΟ

 

8 - 9

ΦΛΟΥΡΗΣ

ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 17/12

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΦΛΟΥΡΗΣ

0 - 3

8 - 9

RECITAL

ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ

 

8 - 9

ΟΛΥΜΠΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

 

ΡΕΠΟ

ΒΕΤ ΕΡΓΟ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  9/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

3 - 8

9 - 10

AZTECAS

BEERΑΤΕΣ

2 - 0

10 - 11

SOCCEROI

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1 - 3

9 - 10

ΕΝΑΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

3 - 2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 16/10/2018

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

AZTECAS

ΑΕΤΟΙ

2 - 3

9 - 10

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

SOCCEROI

4 - 7

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

ΕΝΑΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

4 - 2

10 - 11

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1 - 2

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  23/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

SOCCEROI

7 - 6

9 - 10

ΕΝΑΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

AZTECAS

1 - 4

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  30/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

SOCCEROI

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

12 - 2

10 - 11

AZTECAS

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

2 - 1

9 - 10

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

BEERΑΤΕΣ

3 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 5/11 ΕΩΣ ΚΥΡ  11/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

4 - 4

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

BEERΑΤΕΣ

2 - 4

10 - 11

ΕΝΑΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΑΕΤΟΙ

3 - 0 α.α

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΤΡΙΤΗ  13/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

1 - 3

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΝΑΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

4 - 1

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

SOCCEROI

5 - 5

9 - 10

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

AZTECAS

0 - 4

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 20/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΕΤΟΙ

ΑΝΑΒΟΛΗ

9 - 10

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

BEERΑΤΕΣ

1 - 3

9 - 10

ΕΝΑΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

3 - 4

8 - 9

SOCCEROI

AZTECAS

ΑΝΑΒΟΛΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  4/12

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

BEERΑΤΕΣ

ΑΕΤΟΙ

4 - 1

10 - 11

ΜΩΡΟTZINIOΥΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

8 - 9

AZTECAS

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

 

9 - 10

SOCCEROI

ΕΝΑΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 10/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

6 - 3

11 - 12

BLACKPOOL

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

9 - 4

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10/2018

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

4 - 4

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

BLACKPOOL

2 - 3

9 - 10

ΝΑΤΙΟΝΑL ΜΑΔΕΡΙΑ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

8 - 12

10 - 11

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

3 - 8

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 24/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

BLACKPOOL

4 - 5

9 - 10

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

4 - 3

10 - 11

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

9 - 10

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΝΑΤΙΟΝΑL ΜΑΔΕΡΙΑ

4 - 2

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 31/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

1 - 3

10 - 11

BLACKPOOL

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

11 - 0

9 - 10

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΝΑΤΙΟΝΑL ΜΑΔΕΡΙΑ

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 5/11 ΕΩΣ ΚΥΡ  11/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

8 - 2

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  14/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

3 - 1

10 - 11

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

4 - 8

10 - 11

ΝΑΤΙΟΝΑL ΜΑΔΕΡΙΑ

BLACKPOOL

1 - 5

9 - 10

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΑΝΑΒΟΛΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 21/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

6 - 5

9 - 10

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

ΝΑΤΙΟΝΑL ΜΑΔΕΡΙΑ

0 - 3 α.α

10 - 11

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

4 - 4

9 - 10

BLACKPOOL

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

3 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 26/11 ΕΩΣ ΚΥΡ  2/12

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΝΑΤΙΟΝΑL ΜΑΔΕΡΙΑ

14 - 2

9 - 10

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

3 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 5/12

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΝΑΤΙΟΝΑL ΜΑΔΕΡΙΑ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

 

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

 

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

3 - 1

10 - 11

BLACKPOOL

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 11/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

ΣΕΞΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 18/10

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10-11

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

ΔΑΙΔΑΛΟΣ REUNION

4 - 7

9-10

FANTASTIC 4+4

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

6 - 2

9-10

BEST COFFEE

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

6 - 3

9-10

Δ.Σ.Η

ΣΕΞΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ

3 - 3

9-10

ΑΕΤΟΙ 2006

2008

5 - 6

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 1/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8-9

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

BEST COFFEE

2 - 6

10-11

FANTASTIC 4+4

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

4 - 1

9-10

ΔΑΙΔΑΛΟΣ REUNION

ΣΕΞΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ

2 - 2

 

2008

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

5 - 4

9-10

ΑΕΤΟΙ 2006

Δ.Σ.Η

3 - 5

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 5/11 ΕΩΣ ΚΥ 11/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8-9

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

8 - 5

9-10

FANTASTIC 4+4

ΑΕΤΟΙ 2006

7 - 1

8-9

ΔΑΙΔΑΛΟΣ REUNION

Δ.Σ.Η

7 - 4

9-10

2008

BEST COFFEE

4 - 8

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 15/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9-10

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΣΕΞΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ

3 - 0 αα

 

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

ΑΕΤΟΙ 2006

3 - 7

8-9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

2008

ΑΝΑΒΟΛΗ

7 - 8

BEST COFFEE

ΔΑΙΔΑΛΟΣ REUNION

ΑΝΑΒΟΛΗ

10-11

Δ.Σ.Η

FANTASTIC 4+4

ΑΝΑΒΟΛΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 22/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10-11

FANTASTIC 4+4

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

6 - 1

9-10

ΔΑΙΔΑΛΟΣ REUNION

ΑΕΤΟΙ 2006

6 - 5

8-9

2008

Δ.Σ.Η

9 - 3

9-10

ΣΕΞΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ

BEST COFFEE

2 - 5

8-9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

6  - 3

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 29/11

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8-9

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

2008

0 - 3 αα

10-11

ΔΑΙΔΑΛΟΣ REUNION

FANTASTIC 4+4

3 - 3

9-10

BEST COFFEE

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

0 - 3 αα

8-9

Δ.Σ.Η

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

5 - 3

9-10

ΑΕΤΟΙ 2006

ΣΕΞΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ

0 - 3 αα

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 3/12 ΕΩΣ ΚΥ 9/12

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8-9

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΑΙΔΑΛΟΣ REUNION

ΠΕ 6/12

9-10

2008

FANTASTIC 4+4

ΠΕ 6/12

11-12

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

ΠΕ 6/12

9-10

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΑΕΤΟΙ 2006

0 - 3 αα

10-11

BEST COFFEE

Δ.Σ.Η

ΠΕ 6/12

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 13/12

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8-9

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

Δ.Σ.Η

 

7 - 8

2008

ΔΑΙΔΑΛΟΣ REUNION

 

9-10

ΣΕΞΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ

FANTASTIC 4+4

0 - 8

9-10

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

 

9-10

ΑΕΤΟΙ 2006

BEST COFFEE

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 20/12

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9-10

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΕΤΟΙ 2006

 

10-11

FANTASTIC 4+4

BEST COFFEE

 

8-9

ΔΑΙΔΑΛΟΣ REUNION

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

 

9-10

ΣΕΞΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΣ

2008

 

7 - 8

Δ.Σ.Η

ΤΕΤΟΙΜΟΙ