Στατικό

PLAY OFF 38ου ΠΡΩΤ. - ΦΑΣΗ 32

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1

 

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

3 - 0 α.α

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

2

 

ΑΕΤΟΙ

ΧΑΙΝΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

ΑΕΤΟΙ

3

9 - 10

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

SURVIVORS

0 - 3 α.α

SURVIVORS

4

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

BEERΑΤΕΣ

4 - 0

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

5

 

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

THE HORIAT

3 - 0 α.α

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

6

 

VODKA JUNIOR

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

VODKA JUNIOR

7

 

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

3 - 0 α.α

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

8

10 - 11

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

5 - 4

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

9

 

KNOSSOS BEACH

ΟΛΥΜΠΟΣ

3 - 0 α.α

KNOSSOS BEACH

10

10 - 11

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

TRAVAJAX

6 - 3

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

11

10 - 11

BLACK OUT CAFÉ

FANT 4+4

3 - 3 (3 - 4 πεν)

FANT 4+4

12

9 - 10

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

0 - 3 α.α

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

13

10 - 11

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

5 - 3

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

14

9 - 10

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

AZTECAS

5 - 4

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

15

 

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

3 - 0 α.α

ΚΑΦΟΥΣΗ

16

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

RECITAL

5 - 5 (2 - 0 πεν.)

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ II

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 38ου ΠΡΩΤ. - ΦΑΣΗ 16

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1

8 - 9

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΑΦΟΥΣΗ

3 - 0 α.α

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

2

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ II

0 - 5

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ II

3

10 - 11

SURVIVORS

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

0 - 3 α.α

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

4

9 - 10

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

10 - 3

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

5

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

9 - 2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

6

10 - 11

VODKA JUNIOR

FANT 4+4

0 - 3 α.α

FANT 4+4

7

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

KNOSSOS BEACH

4 - 3

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

8

10 - 11

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

2 - 2 ( 2 - 3 ΠΕΝ)

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

 

PLAY OFF 38ου ΠΡΩΤ. - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1

9 - 10

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 25/9

i

2

10 - 11

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ II

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

4 - 3

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ II

3

10 - 11

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

FANT 4+4

5 - 2

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

4

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΠΑ 21/9

iv

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 38ου ΠΡΩΤ- ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1

 

i

iv

 

Α

2

 

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ II

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

 

Β

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 38ου ΠΡΩΤ - ΤΕΛΙΚΟΣ

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

1

9 - 10

Α

Β

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

Τελευταία ενημέρωση 13/08/2018

1os

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 11 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

VODKA JUNIOR

4 - 9

8 - 9

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

9 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 18/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

RECITAL

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

6 - 1

9 - 10

VODKA JUNIOR

ΘΕΡΙΣΟΣ

10 - 3

8 - 9

ENVY

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 4

8 - 9

ΟΛΥΜΠΟΣ

BLACK OUT CAFÉ

10 - 8

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΔΕΥΤΕΡΑ 25/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΘΕΡΙΣΟΣ

3 - 0 α.α

8 - 9

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

RECITAL

6 - 5

7 - 8

ΟΛΥΜΠΟΣ

VODKA JUNIOR

7 - 9

9 - 10

BLACK OUT CAFÉ

ENVY

3 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ  2/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΘΕΡΙΣΟΣ

ΟΛΥΜΠΟΣ

0 - 3 α.α

8 - 9

RECITAL

BLACK OUT CAFÉ

1 - 4

9 - 10

VODKA JUNIOR

ENVY

9 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

RECITAL

ENVY

3 - 0

11 - 12

ΘΕΡΙΣΟΣ

BLACK OUT CAFÉ

0 - 3 α.α

10 - 11

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

10 - 3

 

 

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ  16/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΟΛΥΜΠΟΣ

7 - 7

8 - 9

BLACK OUT CAFÉ

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

2 - 2

10 - 11

ENVY

ΘΕΡΙΣΟΣ

3 - 0 α.α

7 - 8

VODKA JUNIOR

RECITAL

9 - 7

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ 23/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΟΛΥΜΠΟΣ

ENVY

3 - 0 α.α

8 - 9

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

VODKA JUNIOR

3 - 2

9 - 10

ΘΕΡΙΣΟΣ

RECITAL

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

BLACK OUT CAFÉ

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

1 - 2

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΔΕΥΤΕΡΑ  6/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ENVY

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

0 - 3 α.α

9 - 10

VODKA JUNIOR

BLACK OUT CAFÉ

0 - 3 α.α

9 - 10

RECITAL

ΟΛΥΜΠΟΣ

3 - 0 α.α

11 - 12

ΘΕΡΙΣΟΣ

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

2os

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  12 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

1 - 2

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

5 - 4

9 - 10

TRAVAJAX

DISS BARBERS

3 - 0 α.α

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 19/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

ΤΗΕ HORIAT

4 - 3

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

BEERΑΤΕΣ

7 - 3

9 - 10

DISS BARBERS

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

11 - 4

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  26/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΤΗΕ HORIAT

BEERΑΤΕΣ

4 - 6

9 - 10

TRAVAJAX

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

3 - 6

10 - 11

DISS BARBERS

ΑΕΤΟΙ

6 - 2

10 - 11

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 5 - 5

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  3/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

TRAVAJAX

ΤΗΕ HORIAT

3 - 0 α.α

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

DISS BARBERS

6 - 10

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

7 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  - ΤΡΙΤΗ  17/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΤΗΕ HORIAT

DISS BARBERS

3 - 0 α.α

9 - 10

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

TRAVAJAX

9 - 4

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

BEERΑΤΕΣ

7 - 4

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

4 - 3

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ 24/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΗΕ HORIAT

9 - 7

10 - 11

DISS BARBERS

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

0 - 3 α.α

10 - 11

TRAVAJAX

ΑΕΤΟΙ

3 - 5

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

5 - 8

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

TRAVAJAX

5 - 8

10 - 11

ΤΗΕ HORIAT

ΑΕΤΟΙ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΡΙΤΗ  7/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΗΕ HORIAT

3 - 0 α.α

10 - 11

ΑΕΤΟΙ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ

DISS BARBERS

3 - 0 α.α

9 - 10

BEERΑΤΕΣ

TRAVAJAX

4 - 4

3os

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  13 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

AZTECAS

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

6 - 2

9 - 10

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

7 - 3

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

5 - 3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 20/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

AZTECAS

5 - 0

9 - 10

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

0 - 3 α.α

7 - 8

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

3 - 0 α.α

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  27/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

AZTECAS

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

3 - 5

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0

9 - 10

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

7 - 9

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  4/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

AZTECAS

6 - 4

9 - 10

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

3 - 4

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

0 - 3

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

5 - 7

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  18/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

0 - 3 α.α

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  25/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

7 - 8

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

AZTECAS

0 - 3 α.α

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

1 - 7

10 - 11

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

0 - 3 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

AZTECAS

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 8/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΣΠΑΘΟΛΟΥΡΙ

AZTECAS

1 - 1

7 - 8

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

3 - 0 α.α

9 - 10

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΙ

4 - 7

10 - 11

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

0 - 3 α.α

4os

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  13 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

KIMOLIA CAFÉ SNACK

FANT 4+4

13 - 8

10 - 11

SURVIVORS

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

6 - 4

10 - 11

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

2 - 5

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 20/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

SURVIVORS

KIMOLIA CAFÉ SNACK

3 - 7

10 - 11

FANT 4+4

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

4 - 5

9 - 10

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

KNOSSOS BEACH

0 - 3 αα

10 - 11

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

3 - 3

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  27/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

KIMOLIA CAFÉ SNACK

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

ΟΡΙΣΜΟΣ

10 - 11

KNOSSOS BEACH

SURVIVORS

3 - 8

11 - 12

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

FANT 4+4

2 - 10

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

8 - 6

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  4/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

KNOSSOS BEACH

KIMOLIA CAFÉ SNACK

3 - 6

10 - 11

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

0 - 3 α.α

11 - 12

FANT 4+4

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

5 - 2

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

11 - 12

KNOSSOS

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

6 - 3

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  18/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

KIMOLIA CAFÉ SNACK

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

0 - 3 αα

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

KNOSSOS BEACH

4 - 2

11 - 12

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

3 - 6

11 - 12

FANT 4+4

SURVIVORS

3 - 0

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ  25/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

KIMOLIA CAFÉ SNACK

3 - 0 αα

11 - 12

KNOSSOS BEACH

FANT 4+4

8 - 6

10 - 11

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

SURVIVORS

10 - 7

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

3 - 0 α.α

10 - 11

KIMOLIA CAFÉ SNACK

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

7 - 8

9 - 10

SURVIVORS

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

5 - 8

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΤΕΤΑΡΤΗ 8/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

KIMOLIA CAFÉ SNACK

3 - 8

10 - 11

FANT 4+4

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

3 - 5

9 - 10

SURVIVORS

ΞΕΦΥΣΙΔΙΑ

3 - 0 α.α

9 - 10

KNOSSOS BEACH

ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΒΟΡΙΤΣΙ

9 - 7

5os

 

 

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  14 ΙΟΥΝΗ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

 

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

7 - 3

8 - 9

ΚΑΦΟΥΣΗ

LOCA JUNIORS

4 - 11

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 21/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΒΟΣΚΟΙ

3 - 0 α.α

7 - 8

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

LOCA JUNIORS

3 - 0 α.α

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  28/6

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΚΑΦΟΥΣΗ

4 - 3

10 - 11

ΒΟΣΚΟΙ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

3 - 10

9 - 10

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

7 - 3

9 - 10

LOCA JUNIORS

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

0 - 3 α.α

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  5/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΒΟΣΚΟΙ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

7 - 6

11 - 12

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

LOCA JUNIORS

3 - 0 α.α

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

3 - 0 α.α

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ ΔΕ 9/7  ΕΩΣ ΚΥΡ  15/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΚΑΦΟΥΣΗ

0 - 3

10 - 11

ΒΟΣΚΟΙ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

2 - 4

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

3 - 0 α.α

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ  19/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

6 - 1

10 - 11

LOCA JUNIORS

ΒΟΣΚΟΙ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΚΑΦΟΥΣΗ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

2 - 10

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 26/7

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

10 - 11

LOCA JUNIORS

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

8 - 5

9 - 10

ΒΟΣΚΟΙ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

0 - 3 α.α

9 - 10

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

4 - 4

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΒΟΛΩΝ - ΔΕ 30/7 ΕΩΣ  ΚΥ  5/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

3 - 0 α.α

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΠΕΜΠΤΗ 9/8

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤ

9 - 10

ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

0 - 3 α.α

8 - 9

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

LOCA JUNIORS

3 - 0 α.α

9 - 10

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΕΚΑΝΟ

3 - 0 α.α

8 - 9

ΚΑΦΟΥΣΗ

ΒΟΣΚΟΙ

3 - 0 α.α

 

 Εδώ και έξι χρόνια το Lido Soccer προσφέρει σε αγόρια και κορίτσια από 5 ετών, την δυνατότητα να περάσουν δραστήρια και χαρούμενα τις ημέρες του καλοκαιριού!

Σε λίγες μέρες ξεκινάει στο αθλητικό κέντρο του Lido Soccer το 38ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου 8χ8. 

37ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ 8Χ8 - ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  PLAY OFF

 
 

Α/Α

 ΟΜΙΛΟΣ 1

 ΟΜΙΛΟΣ 2

 ΟΜΙΛΟΣ 3

 ΟΜΙΛΟΣ 4

 ΟΜΙΛΟΣ 5

 ΟΜΙΛΟΣ 6

 

1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

LOCA JUNIORS

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

 

2

RECITAL

THE BARONS F.C

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

FOUR TWENTY

 

3

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

FANTASTIC 4+4

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

 

4

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

ENVY

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΛΙΩΜΑ UNITED

 

5

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

TRAVAJAX

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΑΕΤΟΙ 2006

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

 

6

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΦΑΣΗ 32

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

9 - 10

Νο.1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ

3 - 3 ( 2 - 1 πεν)

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

9 - 10

Νο.1

LOCA JUNIORS

ΑΕΤΟΙ 2006

7 - 3

LOCA JUNIORS

 

3

8 - 9

Νο.2

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΙΟΥΒΕΤΣΟΥΣ

3 - 0 α.α

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

 

4

8 - 9

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΧΑΪΝΑΚΗΣ

3 - 0 α.α

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

 

5

10 - 11

Νο.1

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

TRAVAJAX

6 - 3

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

 

6

10 - 11

Νο.2

ΤΕΤΟΙΜΟΙ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

0 - 6

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

 

7

8 - 9

Νο.2

RECITAL

ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ

5 - 1

RECITAL

 

8

11 - 12

Νο.2

THE BARONS F.C

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

4 - 5

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

 

9

8 - 9

Νο.2

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΛΙΩΜΑ UNITED

12 - 6

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

 

10

9 - 10

Νο.1

ΜΠΑΛΑΔΟΦΑΤΣΕΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

4 - 4 ( 2 - 3 πεν)

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

11

10 - 11

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΚΑΦΕ "Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ"

ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ

10 - 3

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

12

9 - 10

Νο.2

FOUR TWENTY

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

1 - 4

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

 

13

9 - 10

Νο.1

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 2

ENVY

3 - 4

ENVY

 

14

9 - 10

Νο.2

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

ΒΕΤ.ΕΡΓΟΤΕΛΗ

3 - 0 α.α

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

 

15

10 - 11

Νο.1

FANTASTIC 4+4

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

3 - 8

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

16

9 - 10

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ 2011

3 - 0 α.α

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΦΑΣΗ 16

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

10 - 11

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

7 - 7 ( 7 - 6 πεν)

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

10 - 11

Νο.2

LOCA JUNIORS

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

6 - 3

LOCA JUNIORS

 

3

10 - 11

Νο.2

ΤΥΜΠΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ENVY

2 - 6

ENVY

 

4

10 - 11

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΡΕΜΑΛΙΑΚΟΣ

9 - 6

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

 

5

10 - 11

Νο.1

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΟΣ

7 - 1

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

 

6

10 - 11

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

ΔΕΡΒΙΣΗΣ

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

1 - 3

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

7

9 - 10

ΣΚΕΠΑΣΤΟ

RECITAL

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

6 - 2

RECITAL

 

8

10 - 11

Νο.2

ΑΣΥΜΜΑΖΕΥΤΟΙ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

1 - 4

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ. - ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

10 - 11

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ ΚΝΩΣΣΟΣ

7 - 1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

9 - 10

Νο.1

LOCA JUNIORS

RECITAL

4 - 9

RECITAL

 

3

10 - 11

Νο.2

ENVY

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

2 - 6

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

4

9 - 10

Νο.2

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

3 - 6

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ- ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

1

10 - 11

Νο.1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ

2 - 1

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

 

2

 

 

RECITAL

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 3 - 6

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY OFF 36ου ΠΡΩΤ - ΤΕΛΙΚΟΣ

 

Α/Α ΑΓ.

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

 

1

9 - 10

Νο.2

ΝΕΡΟΠΙΣΤΟΛΑ

ΚΑΦΕ Η ΟΜΗΓΥΡΙΣ

ΤΕ 20/6

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ