Συνεχίζοντας την περιήγηση στο lidosoccer.eu, αποδέχεστε τη χρήση cookies.

Εκτύπωση

Πρόγραμμα ακαδημίας 2020 - 2021

ΑΚΑΔΗΜΙΑ LIDO SOCCER  2020 - 2021 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΑ ΗΛΙΚΙΑ - ΤΜΗΜΑ (ver 3 05/09/20)
Α/Α ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΜΗΜΑ ΗΜΕΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΩΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1   ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΝΤΟ ΔΕΥΤ 19:00 - ΤΕΤ 15:00 - ΠΕΜ 19:00 - ΠΑΡ 19:00 11 χ 11 ΖΕΡΒΙΔΗΣ
2 ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΕΥΤ 19:00 - ΤΡΙ 15:30 - ΠΕΜ 15:30 - ΠΑΡ 19:00 11 χ 11 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ
3 2006 ΠΑΙΔΕΣ Α1 (Κ15) ΔΕ - ΤΕ - ΠΑ 16:30 - 18:00 11 χ 11 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
4 2005/06 Α2 (Κ15) ΤΡ - ΠΕ - ΠΑ 18:00 - 19:00 11 χ 11 ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ
5 2007 ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ Β1 (Κ14) ΔΕ - ΤΕ - ΠΑ 16:30 - 18:00 11 χ 11 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ
6 2008 Β2 (Κ13) ΔΕ - ΤΕ - ΠΑ 15:30 - 17:00 11 χ 11 ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗΣ
7 2007/08 Β3 ΠΡΟ (Κ13) ΤΡ – ΠΕ 16:30 – 18:00 ΣΚΕΠΑΣΤΟ - 11Χ11 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ
ΠΑ 18:00 - 19:00 11 χ 11
8 2007/08 Β4 ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Κ13) ΔΕ - ΤΕ  18:00    19:00 11 χ 11 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ
ΣΑ 10:00  - 11:00 11 χ 11
9 2007/08 Β5 ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Κ13) ΤΡ – ΠΕ 18:00 – 19:00 11 χ 11 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ
ΣΑ 10:00 – 11:00 11 χ 11
10 2009 ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 (Κ12) ΔΕ – ΤΕ - ΠΑ 15:30 - 17:00 ΣΚΕΠΑΣΤΟ ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ
  2010 Γ2 (Κ11) ΔΕ - ΤΕ 16:30 - 18:00 Νο.2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
11  ΠΑ 15:30 - 17:00 Νο.2
12 2009 Γ3 ΠΡΟ (Κ12) ΤΡ – ΠΕ 16:30 – 18:00 ΣΚΕΠΑΣΤΟ - 11Χ11 ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ
ΠΑ 18:00 - 19:00 Νο.1
13 2010 Γ4 ΠΡΟ (Κ11) ΤΡ – ΠΕ 16:30 – 18:00 Νο.2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ
ΠΑ 18:00 - 19:00 Νο.1
14 2009/10 Γ5 ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Κ12) ΔΕ - ΤΕ  18:00    19:00 Νο.2 ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ
ΣΑ 10:00  - 11:00 Νο.2
15 2009/10 Γ6 ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Κ12) ΤΡ – ΠΕ 18:00 – 19:00 Νο.2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ
ΣΑ 10:00 – 11:00 Νο.2
16 2011 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1/Δ3 (Κ10) ΔΕ - ΤΕ 16:30 - 18:00 Νο.1 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ (Δ1)
  ΠΑ 17:00 - 18:00 Νο.1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Δ3)
17 2012 Δ2/Δ4 (Κ9) ΤΡ - ΠΕ - ΠΑ 17:00 - 18:00 Νο.1 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ / ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
18 2011/12 Δ5 ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Κ10) ΔΕ – ΤΕ 18:00 – 19:00 Νο.1 ΝΙΚΟΛΑΟΥ / ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΣΑ (ΠΑ) 11:00 – 12:00 (18:00 – 19:00) Νο.1 (Νο.2)
19 2011/12 Δ6 ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Κ10) ΤΡ – ΠΕ 18:00 – 19:00 Νο.1 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ / ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΣΑ (ΠΑ) 11:00 – 12:00 (18:00 – 19:00) Νο.1 (Νο.2)
20 2013 ΜΙΝΙ Ε1 (Κ8) ΤΡ - ΠΕ - ΠΑ 17:00 - 18:00 ΣΚΕΠΑΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
21 2013-14-15 Ε2 E3 E4 ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Κ8) ΔΕ – ΤΕ 18:00 – 19:00 ΣΚΕΠΑΣΤΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ (Ε2)
ΣΑ (ΠΑ) 11:00 – 12:00 (18:00 – 19:00) ΣΚΕΠΑΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Ε3 - Ε5)
24 2013-14-15 Ε5 E6 ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Κ8) ΤΡ – ΠΕ 18:00 – 19:00 ΣΚΕΠΑΣΤΟ ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ (Ε4 - Ε6)
ΣΑ (ΠΑ) 11:00 – 12:00 (18:00 – 19:00) ΣΚΕΠΑΣΤΟ   
23 2006 ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ Α1 (Κ15) ΔΕΥΤΕΡΑ  16:00 - 17:00   ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ
24 2007 Β1 (Κ14) ΔΕΥΤΕΡΑ  16:00 - 17:00   ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ
25 2007 Β3 ΠΡΟ (Κ13) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 - 17:00   ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ
26 2008 Β2 (Κ13) ΔΕΥΤΕΡΑ  15:00 - 16:00   ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ
27 2009 Γ3 ΠΡΟ (Κ12) ΠΕΜΠΤΗ 16:00 - 17:00   ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ
28 2009 Γ1 (Κ12) ΔΕΥΤΕΡΑ  15:00 - 16:00   ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ
29 2010 Γ2 (Κ11) / Γ4 ΠΡΟ (Κ11) ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 - 17:00   ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ
30 2011 Δ1/Δ3 (Κ10) ΤΡΙΤΗ 16:00 - 17:00   ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ
31   ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 17:00 - 18:00   ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ
    ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ - ΤΕΤΑΡΤΗ 17:00 - 18:00 ΣΚΕ ΚΟΥΝΑΛΗ
32 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:00 - 17:00
Προσοχή: Στα αθλητικά τμήματα 2007/08 και 2009/10 η 3η προπόνηση ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ το ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00-11:00 - Η επιλογή 3ης ημέρας ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ είναι μόνο στα 2011-12 και στα ΜΙΝΙ 
Στατικό